sobota, 9. mája 2015

Súkromný korálkovací maratón

Moje deti dve noci nespali doma!!!! Pre mňa to znamenalo neuveriteľne veľa času na korálkovanie. Prvý večer som začala sediac úplne bezradne pri pracovnom stole. V umelom svetle sa nedalo nič nové začať ani nakombinovať farby.... Tak som ho zakončila úplne neuveriteľne - išla som spať. S tým, že som si na 6 ráno nastavila budík!!!! O šiestej ráno už je svetla dosť, no nie?
Ráno vyzeral môj stôl ako po výbuchu. Mala som na stole snáď všetky moje obľúbené Miyuki a Toho korálky, všetky rivolky a kovové základy na bilobu. Piatok som celý strávila korálkovaním. Vyše 18 hodín som sedela pri korálkach, s prestávkami na jedlo a nejaké to upratovanie - aby sa nepovedalo. :-) Výsledkom je zatiaľ 8 párov náušníc a 1 rozpracovaný setík. Keď sa skončí tento predĺžený víkend nezostane mi v zásobách ani jeden nepoužitý základ na rivolku. Hm, asi zase budem musieť objednať nové zásoby :-(
A aby som nezabudla, objavila som novú, úplne neuveriteľnú stránku s jabloneckými korálkami. Hľadala som ich veľmi dlho - používa ich totiž aj Dori. Už som začala rozmýšľať aj nad cestou do Jablonca - len keby to nebolo tak ďaleko. Týmto sa problém vyriešil. Cestovať už nemusím. Korálky pricestujú ku mne :-)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára