pondelok, 15. februára 2016

Prvé zo zoznamu

No, veci sa majú tak. Veľmi preveľmi by som chcela zadať objednávku perlete na Etsy. Už mám naplánované, že vyrobím nejakú šujtášovú čelenku, náramok a minimálne jedny náušky. :-)
Ale........ sama sebe som sľúbila, že naprv miniem čo to zo starých zásob. Napríklad Swarovski prívesky v tvare slzy, nejaké kovové filigrány, Lunasoft kabošony alebo vyrobím nejaký vyšívaný náramok s korálkami a kabošonmi, ktoré mám doma. Mám napísaný zoznam!!!
Ako prvé prišli na rad Lunasofty. Už dávnejšie som dostala za úlohu pre zákazníčku vyrobiť červené náušnice s červeným kabošonom a červenou štrasovou retiazkou. Ale ako vždy, namiesto jedného páru kabošonov som objednala hneď 4. Veď nech sa oplatí poštovné, nie?
Tak tieto náušky sú tak trochu tyrkysové. :-) Tyrkysovo tyrkysové, xixi. Jééééééjda, ja som fakt závislá na tyrkysovej. Mám pocit, že to už je tak trochu moje poznávacie znamenie. Za každou tyrkysovou hľadaj Ksenu :-).
Ale čert to ber. Tieto Lunasofty sú úchvatné, priam magické. Akokeby žiarili vlastným matným svetlom. Kto ich kedy videl, chápe. A štrasová retiazka sa zase jemnúčko trbliece. Naozaj pekná kombinácia.Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára